"Niekde uprostred problému vždy stojí príležitosť." Albert Einstein

Som Lenka, vaša MEDIÁTORKA:-)

Celým menom Ing. Lenka Ďuricová a žijem v Bernolákove.
K mediácii ma priviedla osobná skúsenosť.
Rozvod, ktorý od základov zmenil môj život aj život môjho syna. Dnes
vieme, že to bola zmena k lepšiemu, ale cesta k nej trvala veľmi dlho a bola
veľmi boľavá. Pretože sme, rovnako ako väčšina ľudí, ktorí sú v akomkoľvek konflikte, nevedeli nájsť spôsob ako komunikovať. Ako konštruktívne bez emócií viesť dialóg a hľadať riešenia.
Teraz, z pohľadu mediátorky, viem, že stačilo málo.
Nájsť niekoho, kto by našu komunikáciu viedol. U koho by sme mali istotu, že je nestranný a nezávislý. A že vie vytvoriť podmienky pre diskusiu tak, aby sme boli schopní dohodnúť sa na riešení, ktoré by bolo za daných okolností výhrou pre obe strany.

Ja a MEDIÁCIA

Aby som bola skutočná POMOC PRI RIEŠENÍ SPOROV, učila som sa od skúsených mediátorov a na slovo vzatých odborníkov v Centre ďalšieho vzdelávania Univerzity Komenského v Bratislave. Vďaka tomu som sa stala certifikovanou MEDIÁTORKOU, zapísanou v registri mediátorov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR pod evidenčným číslom 2142 . Venujem sa mediácii všetkých druhov sporov.

Posledných 18 rokov pôsobím aj ako manažér, ktorý na dennej báze pracuje s ľuďmi, rieši konflikty rôznych druhov, nielen v rámci pracovného kolektívu ale aj smerom k zákazníkom. Akreditované vzdelávanie Mediátor posunulo moje pracovné aj osobné skúsenosti s riešením konfliktov na profesionálnu úroveň.
Ale dosť o mne!
Vy ste dôležití!
Ak máte pocit, že vám viem pri riešení vašej situácie pomôcť, dajte mi vedieť. Bude mi cťou!

Neustále pracujem na rozširovaní svojich vedomostí a zručnosti. Verím, že kým sa učíme, posúvame sa dopredu.
Vítam každú  možnosť rozšírenia si obzorov a získania nástrojov, ktoré môžem mojim klientom na mediácii a koučingu ponúknuť. Ako sa vraví - cesta je cieľ :-).